Składanie zamówień

1. Zamówienia towarów przyjmowane są poprzez :
– stronę internetową www.moda-taboo.com
– pocztę mailową sklep@moda-taboo.com podając nazwę i symbol produktu, sposób zapłaty oraz pełne dane zamawiającego niezbędne do realizacji wysyłki.

2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

3. Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail – po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je telefonicznie lub (i) poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 96 godzin, nie będą realizowane.

4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu, lub wycofać je do momentu jego wysłania. Wprowadzanie zmian lub anulowanie zamówienia jest możliwe poprzez kontakt z biurem obsługi klienta pod numerem 667 992 518 lub pod adresem sklep@moda-taboo.com

5. Zamówienia opłaconego oraz wysłanego nie można anulować.

6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

7. Sklep internetowy Taboo zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

8. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT

9. Informacje o cenie produktu podane są na karcie produktu. Są to ceny obowiązujące w danej chwili i mogą one ulegać zmianom. Kupujący i sprzedający są związani ceną obowiązującą w chwili złożenia zamówienia.

10. Sklep internetowy Taboo zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku Dz.U.UE L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016. Zgodnie z tym rozporządzeniem klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

11. Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego; stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.

12. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym Taboo. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.