Regulamin sklepu internetowego

 1. Przedsiębiorca

Podmiotem prowadzącym sklep internetowy działający pod adresem www.moda-taboo.com jest HA-RA Gałdyś s.j. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Nadbrzeżnej 12, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000274790, posiadająca REGON 070447258 oraz NIP 547-02-94-740.

 1. Ogólne zasady korzystania ze sklepu internetowego
  • Zakupów w sklepie internetowym mogą dokonywać osoby pełnoletnie. Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą korzystać za zgodą opiekunów prawnych.
  • Osoby dokonujące rejestracji konta oraz zakupów w sklepie internetowym podają swoje dane osobowe i wyrażają zgodę na ich przetwarzanie przez HA-RA Gałdyś s.j. na zasadach opisanych w zakładce POLITYKA PRYWATNOŚCI.
 1. Składanie zamówień

Składanie zamówień w sklepie internetowym odbywa się zgodnie z procedurą opisaną w zakładce SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ.

 1. Płatności

Dostępne formy płatności za zamówione towary to:

 • płatność za pobraniem bezpośrednio kurierowi GLS przy doręczeniu towaru
 • płatność w formie przedpłaty na rachunek bankowy wskazany w zakładce PŁATNOŚCI
 • płatność za pośrednictwem serwisu Dotpay.
 1. Dostawa towaru

Dostawa towaru realizowana jest za pośrednictwem kuriera GLS. Szczegóły realizacji zamówień zamieszczone są w zakładce DOSTAWA.

 1. Warunki zwrotu i wymiany towaru

Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu nieużywanego towaru w terminie 14 dni od jego otrzymania bez podawania przyczyny.

Procedura zwrotu i/lub wymiany towaru zamieszczona jest szczegółowo w zakładkach WARUNKI ZWROTÓW, WARUNKI WYMIANY.

 1. Reklamacje

Wszelkie informacje dotyczące procedury reklamacyjnej zawarte są w zakładce REKLAMACJE.

 1. Postanowienia końcowe

Wszelkie pytania i wątpliwości mogą być kierowane droga mailową na adres sklep@moda-taboo.com lub telefonicznie pod numer 667992518.

Wyrażenie przez klienta zgody na przetwarzanie przez HA-RA Gałdyś s.j. danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak takiej zgody uniemożliwia rejestrację w sklepie internetowym i dokonanie zakupów.

Wszystkie informacje dotyczące warunków przetwarzania i ochrony danych osobowych zawarte są w zakładce POLITYKA PRYWATNOŚCI.