Dostawa

1. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres punktu odbioru wskazany przez zamawiającego, wyłącznie na terenie RP  – obowiązuje termin realizacji podany dla produktu o najdłuższym czasie realizacji w złożonym zamówieniu plus czas dostawy – w zależności od wybranej formy dostawy.

2. Dostawa towaru realizowana jest przez kuriera GLS.

3. W przypadku braku towaru w magazynie, zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia lub o braku możliwości jego realizacji.

4. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (paragon lub faktura VAT).

5. Towar opuszcza magazyn sklepu w terminie podanym jako “termin wysyłki” od momentu potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia przelewu na konto i jest dostarczany w sposób wybrany przez zamawiającego.

6. W przypadku dostarczenia towarów za pośrednictwem wyspecjalizowanego przewoźnika nabywca stwierdzający powstanie szkody transportowej jest obowiązany wykonać akty staranności wymagane przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. – prawo przewozowe /dz. u. z 1995 r., nr 119, poz. 575 z późn. zm./ dla zachowania odpowiedzialności przewoźnika, a w szczególności spowodować protokolarne ustalenie przez przewoźnika stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody.